• Spływy Kanadyjkami

  Oferuję organizację spływów kanadyjkami dostosowanych do umiejętności i doświadczenia uczestników, zarówno dla osób początkujących i rodzin z dzieckiem, jak i dla bardziej doświadczonych kajakarzy (z licznymi przenioskami kajaka, naturalnymi przeszkodami itp.).
 • Przewodnik Opolski

  Jako licencjonowany przewodnik turystyczny po województwie opolskim i jednocześnie miłośnik aktywnego wypoczynku, oferuję Państwu organizację wycieczek pieszych, rowerowych i samochodowych.
 • Spływy Stobrawą

  Walorem Stobrawy jest czystość jej wód, piaszczyste dno, malownicze położenie i stosunkowo niewielka głębokość (poziom wody maks. po pas). Dodatkowo atrakcją spływu Stobrawą jest fakt, iż większa część trasy przebiega przez obszar Natura 2000 „Łąki nad Stobrawą w okolicach Kluczborka” bądź Stobrawski Park Krajobrazowy.
 • 1
 • 2
 • 3

Sprawni inaczej na spływie kajakowym doliną Stobrawy

W dniu 4 czerwca br. OPOLSKA PRZYGODA organizowała spływ kajakowy po dolinie Stobrawy dla 14 śmiałków sprawnych inaczej wraz z podopiecznymi z Fundacji Aktywnej Rehabilitacji region opolski:)

Przyznajemy, że organizacja tego spływu była dla nas dużym wyzwaniem, szczególnie pod względem logistycznym :) W tym miejscu dziękujemy szczególnie Łukasz Dzierzon za transportową pomoc w realizacji przedsięwzięcia :)

Pomimo obaw, całość imprezy przebiegła bardzo sprawnie, a największą satysfakcją dla nas była radość uczestników z pokonania całej trasy spływu doliną Stobrawy z Kraskowa do Czapli Starych. Niektórzy po raz pierwszy w życiu pływali kajakiem/kanadyjką.