• Spływy Kanadyjkami

  Oferuję organizację spływów kanadyjkami dostosowanych do umiejętności i doświadczenia uczestników, zarówno dla osób początkujących i rodzin z dzieckiem, jak i dla bardziej doświadczonych kajakarzy (z licznymi przenioskami kajaka, naturalnymi przeszkodami itp.).
 • Przewodnik Opolski

  Jako licencjonowany przewodnik turystyczny po województwie opolskim i jednocześnie miłośnik aktywnego wypoczynku, oferuję Państwu organizację wycieczek pieszych, rowerowych i samochodowych.
 • Spływy Stobrawą

  Walorem Stobrawy jest czystość jej wód, piaszczyste dno, malownicze położenie i stosunkowo niewielka głębokość (poziom wody maks. po pas). Dodatkowo atrakcją spływu Stobrawą jest fakt, iż większa część trasy przebiega przez obszar Natura 2000 „Łąki nad Stobrawą w okolicach Kluczborka” bądź Stobrawski Park Krajobrazowy.
 • 1
 • 2
 • 3

Zapraszamy do obejrzenia filmu ze spływu kajakowego doliną Stobrawy

Ciekawi jesteście jak wygląda spływ kajakowy doliną Stobrawy z Wałdy do Osieka Dużego?

Zapraszam serdecznie do obejrzenia krótkiego filmu, wykonanego przez małżeństwo Annę i Tomasza Górskich podczas ostatniego spływu w niedzielę.

https://www.youtube.com/watch?v=oXg0uVROLkM

Trasa spływu liczyła ok. 7 km, a jej pokonanie z przerwą zajęło uczestnikom około 2,5 godzin. Uczestnicy płynęli najpierw wśród pól i łąk, by później płynąć pięknym lasem :) Autorom filmu dopisało szczęście gdyż udało się im uwiecznić także "strażnika doliny Stobrawy" czyli czarnego kozła :)

Ciekawi jesteśmy Waszych wrażeń po obejrzeniu filmu. Piszcie Wasze opinie w komentarzach :)

OPOLSKA PRZYGODA zaprasza serdecznie na kolejny spływ kajakowy już w najbliższą niedzielę (26 czerwca br.). Popłyniemy trasą, o której mowa w filmie. Godzina rozpoczęcia spływu pozostaje jeszcze do uzgodnienia :)