• Spływy Kanadyjkami

  Oferuję organizację spływów kanadyjkami dostosowanych do umiejętności i doświadczenia uczestników, zarówno dla osób początkujących i rodzin z dzieckiem, jak i dla bardziej doświadczonych kajakarzy (z licznymi przenioskami kajaka, naturalnymi przeszkodami itp.).
 • Przewodnik Opolski

  Jako licencjonowany przewodnik turystyczny po województwie opolskim i jednocześnie miłośnik aktywnego wypoczynku, oferuję Państwu organizację wycieczek pieszych, rowerowych i samochodowych.
 • Spływy Stobrawą

  Walorem Stobrawy jest czystość jej wód, piaszczyste dno, malownicze położenie i stosunkowo niewielka głębokość (poziom wody maks. po pas). Dodatkowo atrakcją spływu Stobrawą jest fakt, iż większa część trasy przebiega przez obszar Natura 2000 „Łąki nad Stobrawą w okolicach Kluczborka” bądź Stobrawski Park Krajobrazowy.
 • 1
 • 2
 • 3

28 maja (niedziela) - spływ kajakowy po Stobrawskim Parku Krajobrazowym

OPOLSKA PRZYGODA zaprasza na spływ kajakowy po Stobrawskim Parku Krajobrazowym z Szumu do Kopaliny w dniu 28 maja (niedziela)

Długość trasy spływu wynosi ok. 5 km, a jej pokonanie przez uczestników nie powinno być dłuższe niż 2/3 godziny.

Wielką zaletą spływu jest fakt, iż na całej długości przebiega on przez las, z daleka od zabudowań ludzkich i miejskiego zgiełku

Podczas spływu możemy w pełni delektować śpiewem ptaków i pięknem otaczającej nas przyrody

Zbiórka uczestników spływu na parkingu przy kościele w Szumie o godz. 13.00.

Cena wynajęcie kajaka 2 osobowego - 50 zł, zaś 3-4 osobowej kanadyjki - 60 zł.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rezerwacji miejsc należy dokonywać telefonicznie tel. 607-080-795 lub e-mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.