• Spływy Kanadyjkami

  Oferuję organizację spływów kanadyjkami dostosowanych do umiejętności i doświadczenia uczestników, zarówno dla osób początkujących i rodzin z dzieckiem, jak i dla bardziej doświadczonych kajakarzy (z licznymi przenioskami kajaka, naturalnymi przeszkodami itp.).
 • Przewodnik Opolski

  Jako licencjonowany przewodnik turystyczny po województwie opolskim i jednocześnie miłośnik aktywnego wypoczynku, oferuję Państwu organizację wycieczek pieszych, rowerowych i samochodowych.
 • Spływy Stobrawą

  Walorem Stobrawy jest czystość jej wód, piaszczyste dno, malownicze położenie i stosunkowo niewielka głębokość (poziom wody maks. po pas). Dodatkowo atrakcją spływu Stobrawą jest fakt, iż większa część trasy przebiega przez obszar Natura 2000 „Łąki nad Stobrawą w okolicach Kluczborka” bądź Stobrawski Park Krajobrazowy.
 • 1
 • 2
 • 3

Rozpoczęcie nowego sezonu kajakowego przez OPOLSKĄ PRZYGODĘ

OPOLSKA PRZYGODA serdecznie zaprasza miłośników aktywnego i rodzinnego wypoczynku na pierwszy tegoroczny rodzinny spływ kajakowy doliną Stobrawy :)Uczestnicy popłyną malowniczą doliną Stobrawy na trasie: Świercowskie - Krogulna. Cała trasa liczy ok. 5 km, a jej pokonanie powinno zająć uczestnikom około 2 godzin.

Zbiórka uczestników na parkingu przed kościołem w Fałkowicach o godz. 13.00.

W naszej ocenie trasa spływu należy do najpiękniejszych w całej dolinie Stobrawy :) Na całym odcinku rzeka jest tu szeroka (od 5 do ponad 10 metrów) i bardzo malownicza, gdyż przebiega głównie przez mozaikę lasów łęgowych, grądów i kwaśnych buczyn, tworząc wraz z pobliskimi stawami ostoję rzadkich ptaków i głazów.Ponieważ jest to pierwszy tegoroczny spływ kajakowy to pierwsze pięć osób, które dokonają rezerwacji na kajak/kanadyjkę otrzyma 20% zniżkę :)

Cena 2 osobowego kajaka wynosi 50 zł, zaś cena cena 3-4 osobowego kajaka wynosi 60 zł.

Ilość miejsc na spływie ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapisy i informacje: tel. 607-080-795 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

OPOLSKA PRZYGODA przyjmuje już zapisy na spływy kajakowe podczas długiego weekendu majowego. Będziemy płynąć 1, 2 i 3 maja :)