• Spływy Kanadyjkami

  Oferuję organizację spływów kanadyjkami dostosowanych do umiejętności i doświadczenia uczestników, zarówno dla osób początkujących i rodzin z dzieckiem, jak i dla bardziej doświadczonych kajakarzy (z licznymi przenioskami kajaka, naturalnymi przeszkodami itp.).
 • Przewodnik Opolski

  Jako licencjonowany przewodnik turystyczny po województwie opolskim i jednocześnie miłośnik aktywnego wypoczynku, oferuję Państwu organizację wycieczek pieszych, rowerowych i samochodowych.
 • Spływy Stobrawą

  Walorem Stobrawy jest czystość jej wód, piaszczyste dno, malownicze położenie i stosunkowo niewielka głębokość (poziom wody maks. po pas). Dodatkowo atrakcją spływu Stobrawą jest fakt, iż większa część trasy przebiega przez obszar Natura 2000 „Łąki nad Stobrawą w okolicach Kluczborka” bądź Stobrawski Park Krajobrazowy.
 • 1
 • 2
 • 3

Wycieczki Autokarowe

W swojej ofercie świadczę także obsługę przewodnicką grup zorganizowanych w formie wycieczek autokarowych. Trasa wycieczki jest ustala indywidualnie, zgodnie z Państwa potrzebami.

Podczas przejazdu autokarem – jeśli będzie taka wola i możliwość techniczna (nagłośnienie) – oferuję  także przedstawienie informacji, ciekawostek, anegdot, legend dotyczących województwa opolskiego, w szczególności  dotyczących miejsc obok których będzie odbywał się przejazd autokarem.

Propozycje wycieczek weekendowych i/lub kilkudniowych po Województwie Opolskim przedstawione zostały w publikacji Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej „Visit Opolskie. Katalog Produktów Turystycznych.” (link do otwarcia publikacji w pdf z Zakładki „Publikacje”).

W przypadku wycieczek kilkudniowych, po zakończonej wycieczce, w miejscu noclegu, oferuję także przeprowadzenie:
1)    konkursu z pytaniami dotyczącymi przekazanych informacji o zwiedzanych miastach i województwie opolskim – dla zwycięzców symboliczne nagrody (mapy, przewodniki, broszury),
2)    przeprowadzenie gier i zabaw integracyjnych (gry i zabawy do uzgodnienia).

W przypadku kilkudniowego pobytu w województwie opolskim oferuję Państwu kompleksową usługę przewodnicką (wycieczki piesze, rowerowe i autokarowe) połączone z organizacją spływów kajakowych po rzece Stobrawa, Strumień Wołczyński, Prosna i Budkowiczanka.