• Spływy Kanadyjkami

  Oferuję organizację spływów kanadyjkami dostosowanych do umiejętności i doświadczenia uczestników, zarówno dla osób początkujących i rodzin z dzieckiem, jak i dla bardziej doświadczonych kajakarzy (z licznymi przenioskami kajaka, naturalnymi przeszkodami itp.).
 • Przewodnik Opolski

  Jako licencjonowany przewodnik turystyczny po województwie opolskim i jednocześnie miłośnik aktywnego wypoczynku, oferuję Państwu organizację wycieczek pieszych, rowerowych i samochodowych.
 • Spływy Stobrawą

  Walorem Stobrawy jest czystość jej wód, piaszczyste dno, malownicze położenie i stosunkowo niewielka głębokość (poziom wody maks. po pas). Dodatkowo atrakcją spływu Stobrawą jest fakt, iż większa część trasy przebiega przez obszar Natura 2000 „Łąki nad Stobrawą w okolicach Kluczborka” bądź Stobrawski Park Krajobrazowy.
 • 1
 • 2
 • 3

Polecamy do słuchania - śląskie covery światowych przebojów

Zespół Frele wyrasta na atrakcje turystyczną Opolszczyzny

Zespół, w skład którego wchodzą dwie Opolanki - Marcelina Bednarska z Olesna i Marta Skiba z Gorzowa Śląskiego - tworzą śląskie covery światowych przebojów.

Szczególnie do wysłuchania polecamy:

"Achim. Kaj, żeś jes"  www.youtube.com/watch?v=uUmEtcGyD0E 

"Maras" https://www.youtube.com/watch?v=tHhpvLK4Az8 

OPOLSKA PRZYGODA na Konferencji Turystycznej w Opolu

W dniach 9 - 10 lutego br. OPOLSKA PRZYGODA wzięła udział w opolskim święcie turystycznym organizowanym przez Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna - OROT.

Pierwszego dnia odbyła się uroczysta konferencja "Produkt turystyczny a informacja turystyczna: wzajemne zależności, najlepsze przykłady i dobre praktyki". Podczas konferencji wręczone zostały certyfikaty Najlepsze Produkty Turystyczne Województwa Opolskiego 2016. Przypominamy, że OPOLSKA PRZYGODA została laureatem w ubiegłorocznej edycji certyfikatów.

Drugi dzień konferencji miał bardziej praktyczny charakter, gdyż odbyło się szkolenie "Profesjonalna obsługa klienta w turystyce". W tym dniu była okazja by sprawdzić się w roli pracownika informacji turystycznej Było praktycznie i wesoło

Podziękowania dla Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna - OROT za organizację udanej imprezy turystycznej. Dziękuję również OROT i koledze Michał Wieczorek za udostępnienie zdjęć z tego wydarzenia

Do zobaczenia za rok

III edycja konkursu dla szkół i innych grup dziecięcych i młodzieżowych – "Polub, udostępnij i baw się z OPOLSKĄ PRZYGODĄ!"

1 lutego br. rozpoczęła się III edycja konkursu dla szkół i innych grup dziecięcych i młodzieżowych – "Polub, udostępnij i baw się z OPOLSKĄ PRZYGODĄ!"

 

Do wygrania są vouchery na organizację spływu kajakowego doliną Budkowiczanki lub Stobrawy dla grupy szkolnej do 30 osób.

Za I miejsce nagrodą jest voucher na organizację spływu kajakowego z 66% rabatem, za II miejsce - voucher na organizację spływu kajakowego z 50% rabatem, za III miejsce - voucher z rabatem 33% i za IV miejsce voucher z rabatem 25%.

Organizacja spływu obejmuje:
- dowóz sprzętu (kanadyjki/kajaki, kapoki i pagaje) na miejsce rozpoczęcia spływu,
- instruktaż wraz z omówieniem zasad bezpieczeństwa podczas spływu,
- opiekę przewodnicką w trakcie spływu,
- odbiór sprzętu z miejsca zakończenia danego spływu.

Co trzeba zrobić by wygrać?
1. Polubić post na Facebooku

https://www.facebook.com/OpolskaPrzygoda/

2. Udostępnić na swojej tablicy (jako PUBLICZNY)
3. Wpisać w komentarzu nazwę klasy, szkoły i miejscowości,

4. Zachęcamy do zgłaszania klas/grup wraz ze zdjęciem przedstawiającym klasę/grupę. Komentarz zawierający zdjęcie klasy, grupy otrzymuje od organizatorów dodatkowe 50 polubień.
5. Zdobyć pod swoim komentarzem największą ilość lajków!

Wygrywa komentarz tej klasy/grypy, która zdobędzie najwięcej polubień (lajków).

W konkursie mogą wziąć udział klasy szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz inne grupy dziecięce i młodzieżowe (np. kluby sportowe, drużyny harcerskie itp.). Ważne by w skład danej grupy wchodziło co najmniej 15 osób w wieku poniżej 20 lat.

Zgłoszenia w konkursie w imieniu danej klasy lub grupy dziecięcej i młodzieżowej mogą dokonywać uczniowie, nauczyciele, rodzice dzieci lub inni opiekunowie prawni dzieci.

Termin spływu do uzgodnienia!

Konkurs trwa do 17 lutego br. do godz. 21.00.

Więcej informacji o konkursie wraz z Regulaminem na:

https://www.facebook.com/OpolskaPrzygoda/

Zapraszamy do zabawy i życzymy wygranej!