• Spływy Kanadyjkami

  Oferuję organizację spływów kanadyjkami dostosowanych do umiejętności i doświadczenia uczestników, zarówno dla osób początkujących i rodzin z dzieckiem, jak i dla bardziej doświadczonych kajakarzy (z licznymi przenioskami kajaka, naturalnymi przeszkodami itp.).
 • Przewodnik Opolski

  Jako licencjonowany przewodnik turystyczny po województwie opolskim i jednocześnie miłośnik aktywnego wypoczynku, oferuję Państwu organizację wycieczek pieszych, rowerowych i samochodowych.
 • Spływy Stobrawą

  Walorem Stobrawy jest czystość jej wód, piaszczyste dno, malownicze położenie i stosunkowo niewielka głębokość (poziom wody maks. po pas). Dodatkowo atrakcją spływu Stobrawą jest fakt, iż większa część trasy przebiega przez obszar Natura 2000 „Łąki nad Stobrawą w okolicach Kluczborka” bądź Stobrawski Park Krajobrazowy.
 • 1
 • 2
 • 3

OPOLSKA PRZYGODA na Targach Turystycznych Globalnie w Katowicach

OPOLSKA PRZYGODA dziękuje wszystkim odwiedzającym stoisko Województwa Opolskiego i Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna - OROT podczas Targów Turystycznych GLOBalnie w Katowicach.

Zdjęcie użytkownika Usługi kajakowe i przewodnickie Opolska Przygoda.

Dziękujemy za zainteresowanie organizowanymi przez OPOLSKĄ PRZYGODĘ spływami kajakowymi po Stobrawie, Budkowiczance i Prosnie oraz świadczonych usługami przewodnickimi po województwie opolskim.

Wśród odwiedzających dużym zainteresowaniem cieszyły się także publikacje Gminy Kluczbork: "Szlaki rowerowe w gminie Kluczbork" oraz "Coś więcej niż Kluczbork - Przewodnik Turystyczny Po Gminie Kluczbork".

Gratulujemy także laureatom konkursów organizowanych podczas targów. Przypominamy, że vouchery na spływ kajakowy są do realizacji w okresie od 01.05.2017 r. do 30.09.2017 r., po uprzednim uzgodnieniu dokładnego terminu.

OPOLSKA PRZYGODA składa serdeczne podziękowania Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna - OROT za możliwość prezentowania swojej oferty usług turystycznych na targach

Zdjęcie użytkownika Usługi kajakowe i przewodnickie Opolska Przygoda.
 
+2

Polecamy do słuchania - śląskie covery światowych przebojów

Zespół Frele wyrasta na atrakcje turystyczną Opolszczyzny

Zespół, w skład którego wchodzą dwie Opolanki - Marcelina Bednarska z Olesna i Marta Skiba z Gorzowa Śląskiego - tworzą śląskie covery światowych przebojów.

Szczególnie do wysłuchania polecamy:

"Achim. Kaj, żeś jes"  www.youtube.com/watch?v=uUmEtcGyD0E 

"Maras" https://www.youtube.com/watch?v=tHhpvLK4Az8 

OPOLSKA PRZYGODA na Konferencji Turystycznej w Opolu

W dniach 9 - 10 lutego br. OPOLSKA PRZYGODA wzięła udział w opolskim święcie turystycznym organizowanym przez Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna - OROT.

Pierwszego dnia odbyła się uroczysta konferencja "Produkt turystyczny a informacja turystyczna: wzajemne zależności, najlepsze przykłady i dobre praktyki". Podczas konferencji wręczone zostały certyfikaty Najlepsze Produkty Turystyczne Województwa Opolskiego 2016. Przypominamy, że OPOLSKA PRZYGODA została laureatem w ubiegłorocznej edycji certyfikatów.

Drugi dzień konferencji miał bardziej praktyczny charakter, gdyż odbyło się szkolenie "Profesjonalna obsługa klienta w turystyce". W tym dniu była okazja by sprawdzić się w roli pracownika informacji turystycznej Było praktycznie i wesoło

Podziękowania dla Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna - OROT za organizację udanej imprezy turystycznej. Dziękuję również OROT i koledze Michał Wieczorek za udostępnienie zdjęć z tego wydarzenia

Do zobaczenia za rok