• Spływy Kanadyjkami

  Oferuję organizację spływów kanadyjkami dostosowanych do umiejętności i doświadczenia uczestników, zarówno dla osób początkujących i rodzin z dzieckiem, jak i dla bardziej doświadczonych kajakarzy (z licznymi przenioskami kajaka, naturalnymi przeszkodami itp.).
 • Przewodnik Opolski

  Jako licencjonowany przewodnik turystyczny po województwie opolskim i jednocześnie miłośnik aktywnego wypoczynku, oferuję Państwu organizację wycieczek pieszych, rowerowych i samochodowych.
 • Spływy Stobrawą

  Walorem Stobrawy jest czystość jej wód, piaszczyste dno, malownicze położenie i stosunkowo niewielka głębokość (poziom wody maks. po pas). Dodatkowo atrakcją spływu Stobrawą jest fakt, iż większa część trasy przebiega przez obszar Natura 2000 „Łąki nad Stobrawą w okolicach Kluczborka” bądź Stobrawski Park Krajobrazowy.
 • 1
 • 2
 • 3

OPOLSKA PRZYGODA na Targach Turystycznych w Opolu

W dniach 17-18 maja 2013 r., dzięki uprzejmości Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, nasza firma wzięła udział w Międzynerodowych Targach Turystycznych w Opolu "W stronę słońca".

Podczas targów mieliśmy okazje przedstawić naszą ofertę spływów kanadyjkami po Stobrawie, Budkowiczance i Prośnie, a także w zakresie świadczonych usług przewodnickich po województwie opolskim.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie.

W trakcie targów prowadzone były także konkursy/krzyżówki z nagrodami. Wśród uczestników konkursu, którzy prawidłowo rozwiązali krzyżówkę rozlosowane zostały nagrody.

Przypominamy, że pieszą wycieczkę z przewodnikiem turystycznym po zabytkach i atrakcjach Opola wygrali:

1) Pani Krystyna Chromicz z Kluczborka,

2) Pan Marcin Gałuszka-Biernacki z Kuźni Raciborskiej,

3) Pan Andrzej Śpiewak z Opola.

Natomiast spływ kanadyjką po Stobrawie na wybranej trasie wygrali:

1) Pani Adriana Szymiszek z Opola,

2) Pani Danuta Majewska z Lubicza,

3) Pan Zygmunt Pryszmont z Opola.

Zwycięscom gratulujemy i przypominamy, że nagroda (wycieczka lub spływ) jest do realizacji w uzgodnionym terminie, najpóżniej do dnia 30.09.2013 r.