• Spływy Kanadyjkami

  Oferuję organizację spływów kanadyjkami dostosowanych do umiejętności i doświadczenia uczestników, zarówno dla osób początkujących i rodzin z dzieckiem, jak i dla bardziej doświadczonych kajakarzy (z licznymi przenioskami kajaka, naturalnymi przeszkodami itp.).
 • Przewodnik Opolski

  Jako licencjonowany przewodnik turystyczny po województwie opolskim i jednocześnie miłośnik aktywnego wypoczynku, oferuję Państwu organizację wycieczek pieszych, rowerowych i samochodowych.
 • Spływy Stobrawą

  Walorem Stobrawy jest czystość jej wód, piaszczyste dno, malownicze położenie i stosunkowo niewielka głębokość (poziom wody maks. po pas). Dodatkowo atrakcją spływu Stobrawą jest fakt, iż większa część trasy przebiega przez obszar Natura 2000 „Łąki nad Stobrawą w okolicach Kluczborka” bądź Stobrawski Park Krajobrazowy.
 • 1
 • 2
 • 3

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Niech te święta będą czasem, kiedy wszelkie nieporozumienia i kłótnie odchodzą w zapomnienie.

Niech w tych magicznych chwilach najważniejsza będzie miłość,

wsparcie i wzajemne zrozumienie, a także radość z czasu spędzonego w gronie najbliższych.

Niech to Boże Narodzenie będzie okazją do chwili zadumy i

odpoczynku od codziennego pośpiechu i natłoku obowiązków.

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

życzy

OPOLSKA PRZYGODA

OPOLSKA PRZYGODA w audycji Obieżyświat w Radiu Opole

Audycje można odsłuchać pod poniższym linkiem:

http://radio.opole.pl/141,240,opolska-przygoda

Zachęcamy do odsłuchania audycji i zapraszamy do skorzystania z usług OPOLSKIEJ PRZYGODY.

 

Turyści z Nowej Wsi, Kęt i Oświęcimia zwiedzają Opole z OPOLSKĄ PRZYGODĄ

W sobotę (8 października) OPOLSKA PRZYGODA miała przyjemność oprowadzać po Opolu grupę turystów z Nowej Wsi, Kęt i Oświęcimia :) Podczas spaceru po mieście, uczestnicy wycieczki poznali najważniejsze zabytki i atrakcje turystyczne Opola.Pomimo pochmurnej i czasami deszczowej pogody uczestnicy z zainteresowaniem zwiedzali poszczególne punkty naszego programu. Tradycyjnie nie zabrakło podczas spaceru anegdot i humorystycznych zdarzeń :) Uczestnicy chętnie brali także udział w konkursach organizowanych przez OPOLSKĄ PRZYGODĄ w trakcie zwiedzania Opola. Szczególne brawa kierujemy do Pana Wiesława (czołowego górnika) oraz Pani Wiesławy, która była najbardziej zapobiegawcza i zabrała ze sobą dodatkową siatkę na nagrody ;)


OPOLSKA PRZYGODA jeszcze raz dziękuję sympatycznej grupie turystów z Nowej Wsi, Kęt i Oświęcimia i zaprasza na kolejne wspólne odkrywanie piękna Opolszczyzny.