• Spływy Kanadyjkami

  Oferuję organizację spływów kanadyjkami dostosowanych do umiejętności i doświadczenia uczestników, zarówno dla osób początkujących i rodzin z dzieckiem, jak i dla bardziej doświadczonych kajakarzy (z licznymi przenioskami kajaka, naturalnymi przeszkodami itp.).
 • Przewodnik Opolski

  Jako licencjonowany przewodnik turystyczny po województwie opolskim i jednocześnie miłośnik aktywnego wypoczynku, oferuję Państwu organizację wycieczek pieszych, rowerowych i samochodowych.
 • Spływy Stobrawą

  Walorem Stobrawy jest czystość jej wód, piaszczyste dno, malownicze położenie i stosunkowo niewielka głębokość (poziom wody maks. po pas). Dodatkowo atrakcją spływu Stobrawą jest fakt, iż większa część trasy przebiega przez obszar Natura 2000 „Łąki nad Stobrawą w okolicach Kluczborka” bądź Stobrawski Park Krajobrazowy.
 • 1
 • 2
 • 3

Nowa trasa spływu w promocyjnej cenie

Już wkrótce OPOLSKA PRZYGODA rozpocznie organizację spływu kajakowego na nowym odcinku Świercowskie - Krogulna :) Musimy przyznać, że w naszej ocenie trasa spływu należy do najpiękniejszych w całej dolinie Stobrawy:) Na całym odcinku rzeka jest tu szeroka (od 5 do ponad 10 metrów) i bardzo malownicza, gdyż przebiega głównie przez mozaikę lasów łegowych, grądów i kwaśnych buczyn, tworząc wraz z pobliskimi stawami ostoję rzadkich ptaków i głazów. Od początku spływu możemy podziwiać w czystej wodzie liczne występujące ryby: koza, śliz i piskorz. Już wkrótce rzece doda dodatkowego uroku pięknie kwitnący grążel żółty :) Cała trasa liczy ok. 5 km, a jej pokonanie powinno zająć uczestnikom około 2 godzin :)

W najbliższych dniach OPOLSKA PRZYGODA przygotuje i zamontuje na rzece niewielkie pomosty ułatwiające w siadanie i wysiadanie z rzeki i zaczniemy pływanie :) Pierwsze spływy planujemy na weekend 16 - 17 lipca.

Na pierwszych śmiałków, ciekawych spływu na nowej trasie, przewidujemy szczególną promocję :)

Tylko w tych dniach 16-17 lipca cena kajaka 2-osobowego wyniesie 40 zł, zaś kanadyjki 3-4 osobowej - 50 zł. W każdym dniu we spływie może wziąć udział 7 kajaków oraz 4 kanadyjki.

Kto pierwszy ten lepszy :) Rezerwacji można dokonać telefonicznie 607-080-795 bądź e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Przyjmuje zapisy na spływ kajakowy w dniu 2 i 3 lipca

OPOLSKA PRZYGODA przyjmuje zapisy na spływ kajakowy doliną Stobrawy w dniach 2 i 3 lipca br. (sobota, niedziela).

Proponowana trasa spływu przebiega z Wałdy do Osieka Dużego. Trasa liczy ok. 7 km, a jej pokonanie z przerwą zajmuje uczestnikom około 3 godzin. Spływ przebiega najpierw wśród pól i łąk, by później kontynuować płynięcie pięknym lasem :) Szczęściarze podczas spływu mogą spotkać "strażnika doliny Stobrawy" czyli czarnego kozła :)

Zachęcamy do obejrzenia filmu z proponowanej trasy spływu:

https://www.youtube.com/watch?v=oXg0uVROLkM

Zapisy i informacje: tel. 607-080-795, tel. 510-991-369 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

https://www.facebook.com/OpolskaPrzygoda/

Zapraszamy do obejrzenia filmu ze spływu kajakowego doliną Stobrawy

Ciekawi jesteście jak wygląda spływ kajakowy doliną Stobrawy z Wałdy do Osieka Dużego?

Zapraszam serdecznie do obejrzenia krótkiego filmu, wykonanego przez małżeństwo Annę i Tomasza Górskich podczas ostatniego spływu w niedzielę.

https://www.youtube.com/watch?v=oXg0uVROLkM

Trasa spływu liczyła ok. 7 km, a jej pokonanie z przerwą zajęło uczestnikom około 2,5 godzin. Uczestnicy płynęli najpierw wśród pól i łąk, by później płynąć pięknym lasem :) Autorom filmu dopisało szczęście gdyż udało się im uwiecznić także "strażnika doliny Stobrawy" czyli czarnego kozła :)

Ciekawi jesteśmy Waszych wrażeń po obejrzeniu filmu. Piszcie Wasze opinie w komentarzach :)

OPOLSKA PRZYGODA zaprasza serdecznie na kolejny spływ kajakowy już w najbliższą niedzielę (26 czerwca br.). Popłyniemy trasą, o której mowa w filmie. Godzina rozpoczęcia spływu pozostaje jeszcze do uzgodnienia :)