• Spływy Kanadyjkami

  Oferuję organizację spływów kanadyjkami dostosowanych do umiejętności i doświadczenia uczestników, zarówno dla osób początkujących i rodzin z dzieckiem, jak i dla bardziej doświadczonych kajakarzy (z licznymi przenioskami kajaka, naturalnymi przeszkodami itp.).
 • Przewodnik Opolski

  Jako licencjonowany przewodnik turystyczny po województwie opolskim i jednocześnie miłośnik aktywnego wypoczynku, oferuję Państwu organizację wycieczek pieszych, rowerowych i samochodowych.
 • Spływy Stobrawą

  Walorem Stobrawy jest czystość jej wód, piaszczyste dno, malownicze położenie i stosunkowo niewielka głębokość (poziom wody maks. po pas). Dodatkowo atrakcją spływu Stobrawą jest fakt, iż większa część trasy przebiega przez obszar Natura 2000 „Łąki nad Stobrawą w okolicach Kluczborka” bądź Stobrawski Park Krajobrazowy.
 • 1
 • 2
 • 3

Przyjmuje zapisy na spływ kajakowy w dniu 2 i 3 lipca

OPOLSKA PRZYGODA przyjmuje zapisy na spływ kajakowy doliną Stobrawy w dniach 2 i 3 lipca br. (sobota, niedziela).

Proponowana trasa spływu przebiega z Wałdy do Osieka Dużego. Trasa liczy ok. 7 km, a jej pokonanie z przerwą zajmuje uczestnikom około 3 godzin. Spływ przebiega najpierw wśród pól i łąk, by później kontynuować płynięcie pięknym lasem :) Szczęściarze podczas spływu mogą spotkać "strażnika doliny Stobrawy" czyli czarnego kozła :)

Zachęcamy do obejrzenia filmu z proponowanej trasy spływu:

https://www.youtube.com/watch?v=oXg0uVROLkM

Zapisy i informacje: tel. 607-080-795, tel. 510-991-369 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

https://www.facebook.com/OpolskaPrzygoda/

Zapraszamy do obejrzenia filmu ze spływu kajakowego doliną Stobrawy

Ciekawi jesteście jak wygląda spływ kajakowy doliną Stobrawy z Wałdy do Osieka Dużego?

Zapraszam serdecznie do obejrzenia krótkiego filmu, wykonanego przez małżeństwo Annę i Tomasza Górskich podczas ostatniego spływu w niedzielę.

https://www.youtube.com/watch?v=oXg0uVROLkM

Trasa spływu liczyła ok. 7 km, a jej pokonanie z przerwą zajęło uczestnikom około 2,5 godzin. Uczestnicy płynęli najpierw wśród pól i łąk, by później płynąć pięknym lasem :) Autorom filmu dopisało szczęście gdyż udało się im uwiecznić także "strażnika doliny Stobrawy" czyli czarnego kozła :)

Ciekawi jesteśmy Waszych wrażeń po obejrzeniu filmu. Piszcie Wasze opinie w komentarzach :)

OPOLSKA PRZYGODA zaprasza serdecznie na kolejny spływ kajakowy już w najbliższą niedzielę (26 czerwca br.). Popłyniemy trasą, o której mowa w filmie. Godzina rozpoczęcia spływu pozostaje jeszcze do uzgodnienia :)

OPOLSKA PRZYGODA zaprasza na spływy kajakowe

OPOLSKA PRZYGODA przyjmuje jeszcze zapisy na spływy kajakowe w najbliższy weekend (18 - 19 czerwca br.). Są jeszcze wolne kajaki i kanadyjki :)

Aktualnie szczególnie polecamy trasę spływu w dolinie Stobrawy z Wałdy do Osieka Dużego. Trasa liczy łącznie ok. 7 km a jej pokonanie zajmuje uczestników ok. 2-3 godzin. Uczestnicy płyną wśród pól, łąk i lasem :) Atrakcją na trasie spływu jest czarny kozioł, mieszkaniec lasu, który zawsze z dużym zaciekawieniem przygląda się ludziom pływającym kajakiem/kanadyjką :)

W tym miejscu ogłaszamy konkurs - uczestnik, który wykona zdjęcie czarnego kozła, w kolejnym spływie organizowanym przez OPOLSKĄ PRZYGODĘ bierze udział z 50% obniżką ;)

Szczegółowe informacje i zapisy: tel. 607-080-795 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.