• Spływy Kanadyjkami

  Oferuję organizację spływów kanadyjkami dostosowanych do umiejętności i doświadczenia uczestników, zarówno dla osób początkujących i rodzin z dzieckiem, jak i dla bardziej doświadczonych kajakarzy (z licznymi przenioskami kajaka, naturalnymi przeszkodami itp.).
 • Przewodnik Opolski

  Jako licencjonowany przewodnik turystyczny po województwie opolskim i jednocześnie miłośnik aktywnego wypoczynku, oferuję Państwu organizację wycieczek pieszych, rowerowych i samochodowych.
 • Spływy Stobrawą

  Walorem Stobrawy jest czystość jej wód, piaszczyste dno, malownicze położenie i stosunkowo niewielka głębokość (poziom wody maks. po pas). Dodatkowo atrakcją spływu Stobrawą jest fakt, iż większa część trasy przebiega przez obszar Natura 2000 „Łąki nad Stobrawą w okolicach Kluczborka” bądź Stobrawski Park Krajobrazowy.
 • 1
 • 2
 • 3

Niedzielne poranne zwiedzanie Opola z wycieczką z Dorohuska

W niedzielny poranek (30 maja) OPOLSKA PRZYGODA miała przyjemność oprowadzać po zabytkach i atrakcjach turystycznych Opola sympatycznych mieszkańców Dorohuska i okolicznych miejscowości

Ponieważ nasz spacer zaczęliśmy już po godz. 7.00, po raz pierwszy miałem okazje pokazać turystom "budzące się do życia" miasto.

Uczestnicy wycieczki zgodnie twierdzili, że Opole bardzo się im podoba, a w szczególności czystość miasta i dużo zieleni

Dziękując jeszcze raz uczestnikom za wspólne zwiedzanie zabytków stolicy regionu, pragniemy zaznaczać, że w naszej pamięci na zawsze pozostanie:

1) powiedzenie: Dorohusk przez samo "h"

2) Panowie Józef i Ryszard, którzy wykazali się największą wiedzą podczas spaceru i w nagrodę powiększyli swoje "biblioteczki" o przewodniki dotyczące Opolszczyzny,

3) Oliwer - najmłodszy uczestnik wycieczki - który, super "bawił się" w nowoczesnym Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu.

Zwiedzanie Opola z sympatyczną wycieczką z Mogilna

W Radiu Opole o kajakarstwie na Opolszczyźnie

W dniu 27 kwietnia br. w audycji "ONA i ON" w Radio Opole miałem okazje rozmawiać o walorach turystyki kajakowej na Opolszczyźnie

Podczas audycji z bardzo miły prowadzącymi rozmawialiśmy o możliwości uprawniania kajakarstwa na rzekach województwa opolskiego, o zaletach pływania kajakiem, a także radziliśmy co należy ze sobą zabrać na spływ kajakowy.