• Spływy Kanadyjkami

  Oferuję organizację spływów kanadyjkami dostosowanych do umiejętności i doświadczenia uczestników, zarówno dla osób początkujących i rodzin z dzieckiem, jak i dla bardziej doświadczonych kajakarzy (z licznymi przenioskami kajaka, naturalnymi przeszkodami itp.).
 • Przewodnik Opolski

  Jako licencjonowany przewodnik turystyczny po województwie opolskim i jednocześnie miłośnik aktywnego wypoczynku, oferuję Państwu organizację wycieczek pieszych, rowerowych i samochodowych.
 • Spływy Stobrawą

  Walorem Stobrawy jest czystość jej wód, piaszczyste dno, malownicze położenie i stosunkowo niewielka głębokość (poziom wody maks. po pas). Dodatkowo atrakcją spływu Stobrawą jest fakt, iż większa część trasy przebiega przez obszar Natura 2000 „Łąki nad Stobrawą w okolicach Kluczborka” bądź Stobrawski Park Krajobrazowy.
 • 1
 • 2
 • 3

W Radiu Opole o kajakarstwie na Opolszczyźnie

W dniu 27 kwietnia br. w audycji "ONA i ON" w Radio Opole miałem okazje rozmawiać o walorach turystyki kajakowej na Opolszczyźnie

Podczas audycji z bardzo miły prowadzącymi rozmawialiśmy o możliwości uprawniania kajakarstwa na rzekach województwa opolskiego, o zaletach pływania kajakiem, a także radziliśmy co należy ze sobą zabrać na spływ kajakowy.

Wieczorny spacer z Paniami po zabytkach i atrakcjach turystycznych Opola

W dniu 25 kwietnia br. OPOLSKA PRZYGODA miała przyjemność odbyć wieczorny spacer po zabytkach i atrakcjach turystycznych Opola z sympatycznymi Paniami Dyrektorami i współpracownika z bibliotek Powiatu Kaliskiego.

W spacerze wzięły udział same Panie, stąd czułem się "błogosławiony między niewiastami"

Po zakończonym spacerze każda z Pań została obdarowana pamiątkową książeczką "Opolskie Smaki"

Sympatycznym Paniom życzę dalszego udanego pobytu na Opolszczyźnie i szczęśliwego powrotu w rodzinne strony

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Spokojnej, radosnej i słonecznej Wielkanocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz wielu spotkań w gronie najbliższych

Wesołego Alleluja!!!

życzy

OPOLSKA PRZYGODA