• Spływy Kanadyjkami

  Oferuję organizację spływów kanadyjkami dostosowanych do umiejętności i doświadczenia uczestników, zarówno dla osób początkujących i rodzin z dzieckiem, jak i dla bardziej doświadczonych kajakarzy (z licznymi przenioskami kajaka, naturalnymi przeszkodami itp.).
 • Przewodnik Opolski

  Jako licencjonowany przewodnik turystyczny po województwie opolskim i jednocześnie miłośnik aktywnego wypoczynku, oferuję Państwu organizację wycieczek pieszych, rowerowych i samochodowych.
 • Spływy Stobrawą

  Walorem Stobrawy jest czystość jej wód, piaszczyste dno, malownicze położenie i stosunkowo niewielka głębokość (poziom wody maks. po pas). Dodatkowo atrakcją spływu Stobrawą jest fakt, iż większa część trasy przebiega przez obszar Natura 2000 „Łąki nad Stobrawą w okolicach Kluczborka” bądź Stobrawski Park Krajobrazowy.
 • 1
 • 2
 • 3

Wieczorny spacer z Paniami po zabytkach i atrakcjach turystycznych Opola

W dniu 25 kwietnia br. OPOLSKA PRZYGODA miała przyjemność odbyć wieczorny spacer po zabytkach i atrakcjach turystycznych Opola z sympatycznymi Paniami Dyrektorami i współpracownika z bibliotek Powiatu Kaliskiego.

W spacerze wzięły udział same Panie, stąd czułem się "błogosławiony między niewiastami"

Po zakończonym spacerze każda z Pań została obdarowana pamiątkową książeczką "Opolskie Smaki"

Sympatycznym Paniom życzę dalszego udanego pobytu na Opolszczyźnie i szczęśliwego powrotu w rodzinne strony

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Spokojnej, radosnej i słonecznej Wielkanocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz wielu spotkań w gronie najbliższych

Wesołego Alleluja!!!

życzy

OPOLSKA PRZYGODA

OPOLSKA PRZYGODA na Targach Turystycznych Globalnie w Katowicach

OPOLSKA PRZYGODA dziękuje wszystkim odwiedzającym stoisko Województwa Opolskiego i Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna - OROT podczas Targów Turystycznych GLOBalnie w Katowicach.

Zdjęcie użytkownika Usługi kajakowe i przewodnickie Opolska Przygoda.

Dziękujemy za zainteresowanie organizowanymi przez OPOLSKĄ PRZYGODĘ spływami kajakowymi po Stobrawie, Budkowiczance i Prosnie oraz świadczonych usługami przewodnickimi po województwie opolskim.

Wśród odwiedzających dużym zainteresowaniem cieszyły się także publikacje Gminy Kluczbork: "Szlaki rowerowe w gminie Kluczbork" oraz "Coś więcej niż Kluczbork - Przewodnik Turystyczny Po Gminie Kluczbork".

Gratulujemy także laureatom konkursów organizowanych podczas targów. Przypominamy, że vouchery na spływ kajakowy są do realizacji w okresie od 01.05.2017 r. do 30.09.2017 r., po uprzednim uzgodnieniu dokładnego terminu.

OPOLSKA PRZYGODA składa serdeczne podziękowania Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna - OROT za możliwość prezentowania swojej oferty usług turystycznych na targach

Zdjęcie użytkownika Usługi kajakowe i przewodnickie Opolska Przygoda.
 
+2